Bikini

Opublikowano: poniedziałek, 02, październik 2017

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej plażowym strojom bikini. Jak zwykle pokażemy kilka stylizacji, które nas zainteresowały.

Na pierwszy ogień pójdzie stylizacja z składająca się ze stanika i bokserek w białe grochy na czerwony tle. Jako dodatek widzimy tutaj kapelusz dopasowany kolorystycznie. Bikini prezentuje się elegancko, mocno zasłania ciało. Stonowane barwy podkreślają jeszcze bardziej jego charakter. Zdecydowanie ciekawa propozycja, która będąc niewyzywającą pozostaje kobieca.

 


Kolejny wybór padł na bikini o motywie kwiatowym z falbanami. Również jest jednolite. Składa się ze stanika bez ramiączek z falbankowym wykończeniem oraz fig z wiązaniami na biodrach. Całość wygląda bardzo łagodnie i kobieco. Delikatna kompozycja kolorystyczna w połączeniu z motywem kwiatowym tworzy łagodny nastrój.

 


Dalej mamy propozycję składającą się z białego bikini w złote cętki. Całość posiada kokardowe wstawki w grochy. Podstawa stroju mocno kontrastuje z kokardami co skupia większą uwagę na stylizacji. Całość wygląda zmysłowo i podkreśla kobiecość.

 I wreszcie ostatni strój to połączenie dobrze kontrastujących odcieni żółtego i niebieskiego. To niejednolite bikini przykuwa uwagę swoją oryginalnością oraz dualizmem kolorystycznym. Połączenie ciepłej barwy z chłodną powoduje, że taki rodzaj bikini będzie pasował każdej kobiecie.

Odsłony: 57

Zobacz również