Jeansowe katany

Opublikowano: sobota, 07, październik 2017


Tym razem również zajmiemy się jeansem, ale już nie tym użytym w spodniach, ale w katanach. To bardzo stylowy rodzaj ubioru kojarzący się przede wszystkim ze stylem rockowym. Dzisiejsze, nowoczesne modyfikacje sprawiły jednak, że ten typ ubioru może być również atutem jako strój kobiecy, w wielu płaszczyznach. Rozejrzyjmy się po dzisiejszych propozycjach.


Katana numer 1, to lekki i nowoczesny produkt, z zapięciem na guziki. Model jest bardzo luźny i elastyczny, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do ciała. Ciemna kolorystyka oraz przeszycia czynią tą katanę bardzo nowoczesną. Designem przypomina nawet jeansową koszulę.

 Katana nr 2 to również wersja bardzo modernistyczna. Typ razem w bardzo jasnej kolorystyce. Posiada ciekawe guziki, które nadają jej oryginalny charakter. Model przeznaczony przede wszystkim dla Pań o jasnym bądź rudym kolorze włosów. Zdecydowanie polecamy.

 Kolejny model to również lekka propozycja. Wyróżnia się głównie skróconym rękawem. Nasycona kolorystyka nadaje jej ciekawego wyglądu. Również lekko designowana na koszulę, szczególnie przez swoją delikatność oraz dodatek kołnierza.Ostatnia katana to model nawiązujący nieco bardziej do stylistyki retro. Jednolita barwa, prosty krój oraz powycierane pasy na materiale to cecha charakterystyczna modeli nawiązujących do dawniejszych czasów. Zawsze doceniamy osoby świadomie, wybierające konkretny styl - dlatego i ta katana znalazła się na naszej liście.

Odsłony: 87

Zobacz również (3)