Jeansy

Opublikowano: środa, 11, październik 2017

Jeans to jeden z głównych rodzajów spodni noszonych w dzisiejszych czasach. Przebija swoją popularnością niemal wszystkich swoich konkurentów. Zawdzięcza to między innymi swojej uniwersalności, wytrzymałości oraz modnemu wyglądowi. Są dostępne w wielu fasonach i stylach. Często widujemy jeansy z wysokim stanem czy z dziurami na kolanach, typu rurki czy dzwony.

Pierwsza z naszych propozycji to hit minionego sezonu czyli jeansy z dziurami na kolanach, w tradycyjnym fasonie. Tego typu spodnie zyskały sobie popularność przede wszystkim w młodzieżowych kręgach. Ten model ma również podwyższony stan oraz tradycyjną kolorystykę.

 


Drugie zdjęcie przedstawia old-schoolowe jeansy z przetarciami. Prosty materiał nawiązujący do ubiegłego stulecia oraz jasna kolorystyka to coraz powszechniejszy obecnie trend. Te jeansy to również propozycja głównie młodzieżowa.

 Kolejna fotografia to typowy nowoczesny jeans  z dodatkiem elastanu. Dobrze dopasowany, świetnie podkreśla pośladki oraz wysmukla łydki, a wysoki stan dodatkowo wydłuża nogi. Ciemna kolorystyka oraz marmurkowy wzór to propozycja mimo wszystko całkiem oryginalna nawet jak na obecne czasy.

 Na koniec klasyczne, dopasowane jeansy typu rurki w dosyć jasnej barwie. Popularny choć bardzo atrakcyjny model na bazie którego można tworzyć całkiem ciekawie, luźne stylizacje.

Odsłony: 62

Zobacz również (4)