Swetry

Opublikowano: środa, 25, październik 2017


Tym razem nieco bliżej przyjrzymy się damskim swetrom. Te choć z zamysłu powinny przede wszystkim chronić przed chłodem potrafią być silną bronią estetyczną, która pomaga kobietom wydobyć pełnię piękna. Tworzą ciekawe style, szczególnie popularne obecnie narzutki czy swetry asymetryczne. Przejrzyjmy więc listę dzisiejszych propozycji.


Pierwszy sweter znalazł się w naszym zestawieniu ze względu na swój nietypowy design. Model posiada komin, krótki rękaw oraz fason tuniki, sprawia to że jest bardzo oryginalny i przy tym kobiecy. Sweter jest grubo tkany, co nadaje charakterystycznego wyglądu i sprawia wrażenie że jest ciepły. Cały efekt wzmacnia dodatek komina na szyi. W przeciwną stronę działa natomiast zastosowanie krótkiego rękawka, który dodaje mu szczyptę zmysłowości. Zdecydowanie ciekawa propozycja godna uwagi.


 


Kolejny sweter to delikatny model mający raczej jedynie zalety estetyczne, ze względu na swoją lekkość oraz grube tkanie. Wygląda bardzo kobieco i z powodzeniem zastąpi bluzkę podczas chodzenia po domu.

 Następny sweterek to puszysty model, lekko włoskowaty. Posiada jednolitą kolorystykę, jest miękki oraz delikatny. Będzie świetnym wyborem na jesień czy zimę jako samodzielny element ubioru lub pod kurtkę. Według nas również bardzo kobieca wersja.

Odsłony: 86

Zobacz również (2)